kripto para muslukları

Kripto Para Muslukları ile Bitcoin Kazanın

Kripto Para Muslukları reklam izleme karşılığında az miktarda kripto para kazanabileceğimiz sitelerdir. “Shortlink” diye adlandırılan 2-3 sayfa reklam içeriğini geçtikten sonra belli miktarda kripto para otomatik olarak hesabımıza geçer. Bu sitelerin “Musluk” diye adlandırılmaları tıpkı bir musluk gibi damla damla (genellikle bir kaç satoşi) kripto para vermeleridir. Günde yarım saat ayırarak ayda ortalama 5 Dolar kazanılabilir. Miktar oldukça düşük olmasına rağmen zahmetsiz olması nedeniyle bazı ziyaretçilerimin denemeye değer bulacağına inanıyorum.

Artıları
İngilizce gerektirmez. Kazancınız anında mikro cüzdan hesabınıza geçer. Masrafsızdır. Günde yarım saatinizi ayırarak kazanç sağlayabilirsiniz.
Eksileri
Getirisi oldukça düşüktür. Günde yarım saat uğraş karşılığı aylık getirisi ortalama 5 Dolar. Daha fazla vakit ayırabilenler daha fazla kazanabilir.

Başlamadan Önce

Bitcoin Cüzdanı Edinelim
Kripto para kazanacağımız için öncelikle bir Bitcoin cüzdanına sahip olmamız gerekiyor. Türkiyede faaliyet gösteren BTC Turk sitesinde ücretsiz hesap açıp BTC Cüzdanı edinebiliriz.
Borsa ve teknik analiz deneyimi olan arkadaşlar dilerlerse kazandıkları Bitcoin’leri Bitmex‘e aktarıp kaldıraçlı işlem yapabilirler.

Mikro Cüzdan Edinelim
Satoşi Bitcoin’un en düşük birimidir. 1 Satoşi 0,00000001 Bitcoin eder. Kripto para muslukları izlediğimiz reklam başına 4-30 satoşi arasında ödeme yapar. Bu kadar düşük miktarda Bitcoin sadece <strong>Mikro Cüzdan</strong>’lara transfer edilebilir.  Bu sebeple ikinci adım olarak Faucethub sitesinden ücretsiz bir Mikro Cüzdan edinmeliyiz.

NOT: Reklamları izlemeye başlamadan önce son olarak BTC Turk’den aldığımız Bitcoin cüzdan adresimizi Faucethub’a kaydetmemiz gerekiyor. Ethereum ve Litecoin toplamak isteyen arkadaşlar bunları da Faucethub’a kaydedebilir. Bunun için:

  1. Faucethub anasayfada “Wallet Addresses kısmına tıklayalım.
  2. “Currency” kısmından Bitcoin seçeneğini seçelim.
  3. “Link a New Adress” kısmına Bitcoin cüzdanımızın adresini girelim ve “Link This Address” butonuna tıklayalım.
  4. Aynı adımları Ethereum ve Litecoin adreslerimiz için de tekrarlayalım.

kripto para muslukları

Kripto Para Muslukları Uygulamalı Video

Kullandığımız Kripto Para Muslukları

Kazandığımız Kripto Paraları Gerçek Paraya Nasıl Çevireceğiz ?

Paylaş: